Prokuratura Okręgowa w Krakowie - wersja angielska
Elektroniczna skrzynka
podawcza Elektroniczna skrzynka podawcza
Prokuratura Okręgowa
i Prokuratury Rejonowe Prokuratura Okręgowa i Prokuratury Rejonowe

Ostatnie aktualizacje i modyfikacje:

2018-04-18 Informacje o środkach zapobiegawczych w sprawie prowadzonej przez Wydział I Śledczy Prokuratury Okręgowej w Krakowie

 

            W toku prowadzonego przez Prokuraturę Okręgową w Krakowie Wydział I Śledczy postępowania, przeciwko Dariuszowi S. i innym, postanowieniem z dnia 12 kwietnia 2018 roku, wydanym przez Sąd Okręgowy w Krakowie, przedłużono na okres 4 miesięcy, do dnia 14 sierpnia 2018 roku, stosowanie tymczasowego aresztowania względem Dariusza S., podejrzanego m.in. o udział w zabójstwie Piotra Jaroszewicza, zaistniałego w nocy z 31 sierpnia na 1 września 1992 roku, w Warszawie - Aninie oraz w uprowadzeniu dla okupu w czerwcu 2013 roku krakowskiego biznesmena.

            Jednocześnie postanowieniem Sądu Okręgowego w Krakowie, Wydział IV Karny Odwoławczy z dnia 17 kwietnia 2018 roku nie uwzględniono zażalenia obrońcy Roberta S., podejrzanego o udział  w zabójstwie Piotra Jaroszewicza i Alicji Solskiej – Jaroszewicz, w nocy z 31 sierpnia na 1 września 1992 roku, w Warszawie – Aninie, na postanowienie o zastosowaniu względem wyżej wymienionego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

 

Aktualności